Loading...
sr

Slike profila

1 Slike
Mesto rođenja Denver, Colorado, USA
Rođendan 1946-03-12
Takođe poznat kao Jack Beanstalk
Dr. Frankenwelker
Frank W. Welker
Franklin Welker
Tom Welker

Ocena

Tvoja vrednost:
Ukupno: (0)


Glume

2019The Rocketeer as Ambrose / Butch (voice)
2019Scooby-Doo and Guess Who? as Fred Jones / Scooby-Doo (voice)
20183Below: Tales of Arcadia as Luug
2015Be Cool, Scooby-Doo! as Fred Jones / Scooby-Doo (voice)
2015Transformers: Robots In Disguise as Soundwave (voice)
2013Marvel's Avengers Assemble as Odin (voice)
2012Gravity Falls as Gompers (voice)
2011The Looney Tunes Show
2011Bubble Guppies as Bubble Puppy
2010Transformers: Prime as Megatron
2010Scooby-Doo! Mystery Incorporated as Jabberjaw / Speed Buggy
2010Scooby-Doo! Mystery Incorporated as Scooby-Doo / Fred Jones
2010Generator Rex
2009The Garfield Show
2008Kid vs. Kat
2006Shaggy & Scooby-Doo Get a Clue!
2006Tom and Jerry Tales
2006Curious George as Bill's Bunnies
2006Curious George as George
2006Wow! Wow! Wubbzy!
2005Ловци на натприродно as Fred Jones / Scooby-Doo (voice)
2005Catscratch
2004Dave the Barbarian
2003Star Wars: Clone Wars
2003Tarzan
2003Lilo & Stitch: The Series
2003Duck Dodgers
2003Evil Con Carne as Boskov (voice)
2003All Grown Up!
2002Codename: Kids Next Door as Defense Array Voice / Professor XXXL (voice)
2002Codename: Kids Next Door as Truck Driver (voice)
2002Ozzy & Drix
2002What's New, Scooby-Doo?
2002The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius
2002The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius as Goddard
2002Kim Possible
2001Totally Spies!
2001The Legend of Tarzan
2001Grim & Evil
2001The Grim Adventures of Billy and Mandy as Boskov
2001Time Squad
2001The Fairly OddParents
2001Lloyd in Space
2001The Zeta Project
2001Disney's House of Mouse
2000Harvey Birdman, Attorney at Law
2000Static Shock
2000Jackie Chan Adventures
2000Clerks: The Animated Series
1999Sonic Underground
1999Futurama as Nibbler
1999Породичан Човек
1998The Powerpuff Girls
1998Histeria!
1998The Wild Thornberrys
1998Hercules as Pegasus (voice)
1998Oh Yeah! Cartoons
1997Cow and Chicken
1997101 Dalmatians: The Series
1997The Legend of Calamity Jane
1997Extreme Ghostbusters
1997Саут Парк
1997Johnny Bravo
1996Jungle Cubs
1996Cave Kids
1996Captain Simian & the Space Monkeys
1996Road Rovers as Shag
1996Mighty Ducks
1996Superman: The Animated Series
1996Donkey Kong Country
1996Adventures from the Book of Virtues as Sock (voice)
1996The Real Adventures of Jonny Quest
1996Dexter's Laboratory
1996Dexter's Laboratory as Monkey
1996The Spooktacular New Adventures of Casper
1995Ace Ventura Pet Detective: The Series
1995The Adventures of Hyperman
1995The Savage Dragon
1995Freakazoid!
1995Pinky and the Brain
1995Pinky and the Brain as Bartender (voice)
1995Pinky and the Brain as Board Member (voice)
1995Pinky and the Brain as Gollyzilla / Scientist #2 / Man in Street? Soldier #1 (voice)
1995Pinky and the Brain as Grandfather (voice)
1995Pinky and the Brain as Napoleon (voice)
1995Pinky and the Brain as Odin (voice)
1995Pinky and the Brain as Ross Perot (voice)
1995Pinky and the Brain as The President
1995Pinky and the Brain as The President (voice)
1995The Sylvester & Tweety Mysteries
1995Timon & Pumbaa
1995The Mask The Animated Series
1995Star Trek: Voyager as Alien Creature (voice)
1995The Shnookums and Meat Funny Cartoon Show
1994Gargoyles
1994Gargoyles as Bronx (voice)
1994The Magic School Bus
1994Aladdin as Abu, and other characters
1993Harts of the West
1993Marsupilami as Meat (voice)
1993Sonic the Hedgehog as Cluck / Muttski / Kraken / Swat-bots (voice)
1993Mighty Max
1993seaQuest DSV as voice of Darwin
1993Droopy, Master Detective
1993SWAT Kats: The Radical Squadron
19932 Stupid Dogs
1993Beavis and Butt-head
1993Bonkers
1992Goof Troop
1992Bionic Six
1992Fish Police
1992Capitol Critters
1991Where's Waldo?: The Animated Series
1991Darkwing Duck
1991The Pirates of Dark Water
1990Get a Life
1990Wake, Rattle, and Roll
1990The Adventures of Don Coyote and Sancho Panda as Don Coyote / Dapple (voice)
1990Captain Planet and the Planeteers
1990Tiny Toon Adventures
1990Tiny Toon Adventures as Byron Basset
1990Bobby's World
1990Gravedale High
1990The Wizard of Oz
1990Tom & Jerry Kids Show
1990TaleSpin
1990キャッ党 忍伝 てやんでえ
1989Симпсонови
1989Dink, the Little Dinosaur
1989Rude dog and the Dweebs
1989Captain N: The Game Master
1989Chip 'n' Dale Rescue Rangers
1989The Further Adventures of SuperTed
1988This Is America, Charlie Brown as Squanto
1988Dino-Riders
1988Garfield and Friends
1988Slimer! And the Real Ghostbusters
1988The Completely Mental Misadventures of Ed Grimley
1988Probe
1987Spiral Zone
1987DuckTales as Bigtime Beagle (voice)
1987Full House: Rags to Riches
1986Rambo: The Force of Freedom
1986The New Adventures of Jonny Quest as Dr. Phorbus
1986Lazer Tag Academy as Andrew Jaren
1986The Real Ghostbusters
1986Wildfire
1986The Wizard
1986Kissyfur
1986The Flintstone Kids
1986The Centurions
1986Sectaurs
1985Paw Paws
1985Amazing Stories
1985Galtar and the Golden Lance
1985It's Punky Brewster
1985Jim Henson's Little Muppet Monsters
1985The Berenstain Bears
1985The 13 Ghosts of Scooby-Doo
1985The Super Powers Team: Galactic Guardians
1984Muppet Babies
1984Challenge of the GoBots
1984The Transformers
1984The Transformers as Megatron / Frenzy / Mirage / Mixmaster / Rumble / Skywarp/ Sludge / Soundwave / Trailbreaker / Blades / Groove / Junkion / Sweep / Wheelie
1984Highway to Heaven
1984Snorks
1984The Get Along Gang
1984Turbo Teen
1984Pink Panther and Sons
1984Super Friends: The Legendary Super Powers Show
1984The New Scooby-Doo Mysteries as Ambassador of Klopstokia (voice)
1984The New Scooby-Doo Mysteries as Fred Jones (voice)
1984The New Scooby-Doo Mysteries as Monster Mutt / Dimwittie
1984The New Scooby-Doo Mysteries as Myrtle (voice)
1984The New Scooby-Doo Mysteries as Red Skull / Milo Spender (voice)
1983Alvin and the Chipmunks
1983Dungeons & Dragons as Tiamat
1983Dungeons & Dragons as Uni the Unicorn
1983Saturday Supercade
1983The Biskitts
1983G.I. Joe
1983Inspector Gadget
1983Monchhichis
1983The New Scooby and Scrappy-Doo Show
1983The Dukes as General Lee
1982Pac-Man as Chomp-Chomp (voice)
1982The Mork & Mindy / Laverne & Shirley / Fonz Hour as Doing
1981Simon & Simon
1981Blackstar
1981Space Stars
1981Spider-Man and His Amazing Friends as Iceman/Bobby Drake
1981The Smurfs as Hefty Smurf (voice)
1981Trollkins
1980Richie Rich
1980The Fonz and the Happy Days Gang
1980The Richie Rich/Scooby-Doo Show and Scrappy Too! as Dollar (voice)
1980Heathcliff
1980The Plastic Man Comedy/Adventure Show
1980The Tom and Jerry Comedy Show
1979Mighty Man and Yukk as Yukk
1979Scooby-Doo and Scrappy-Doo as Deputy Dusty
1979Scooby-Doo and Scrappy-Doo as Freddie Jones
1979The New Shmoo
1979The Super Globetrotters
1979Sport Billy
1979Buford and the Galloping Ghost
1978Challenge of the Super Friends
1978Dinky Dog
1978Fangface as Fangface / Fangpuss
1978Fantastic Four as H.E.R.B.I.E. (voice)
1978The All-New Popeye Hour as Dinky
1978Yogi's Space Race
1977Scooby's All-Star Laff-A-Lympics
1977The Robonic Stooges as Curly / Narrator / Ludwig Lillyput
1977What's New, Mr. Magoo?
1976Dynomutt, Dog Wonder
1976Jabberjaw
1976The Scooby-Doo Show
1976The Scooby-Doo/Dynomutt Hour as Freddie
1975The Oddball Couple
1975The Tom and Jerry Show
1974Hong Kong Phooey
1974Partridge Family 2200 A.D.
1974Valley of the Dinosaurs
1974Wheelie and the Chopper Bunch as Wheelie/Chopper (voice)
1973Bailey's Comets
1973Butch Cassidy as Elvis (voice)
1973Speed Buggy
1973Super Friends
1973Super Friends
1973The Burns and Schreiber Comedy Hour
1972The Paul Lynde Show
1972The New Scooby-Doo Movies as Freddie (voice)
1972The New Scooby-Doo Movies as Lance Goodwin (voice)
1969Scooby-Doo, Where Are You?
1969Scooby-Doo, Where Are You? as Fred
1969Scooby-Doo, Where Are You? as Fred Jones (voice)
1968Rowan & Martin's Laugh-In
1964The Pink Panther Show
1962The Tonight Show Starring Johnny Carson
1962The Jetsons as Orbitty (voice)
1956The Heckle and Jeckle Show
Fangface and Fangpuss
Itsy Bitsy Spider as Itsy / Langston


Zid

Nema komentara
Morate se prijaviti da biste ostavili komentar
oglas
Google ovo